Grundfoci

I. helyezett

Cageball válogatott

II. helyezett

Jófiúk SE

III. helyezett

Legjobb Embereink

Gólkirály: Váradi Tamás (Vazelin FC)

Legjobb játékos: Fahmy Ahmed (Cageball)

Grundfoci
Laser run

Női:

I. helyezett: Börcsök Dóra

II. helyezett: Novák Eszter

III. helyezett: Gyarmati Fanni

Férfi:

I. helyezett: Jáger Dávid

II. helyezett: Giba Endre

III. helyezett: Kardos Péter

Váltó:

I. helyezettek:

Hédery Antal / Domonkos Csaba
Stringovics Anna / Solt Mátyás

II. helyezettek:

Manninger Máté / Csokay Bence
Deák György / Szentprónai Dominik

III. helyezettek:

Simóka Beáta / Börcsök Dóri
Virágh-Simóka Szonja / Kállai-Simóka Nóra

részletek
Laser Run
Futás

5km nők (61+):

I. helyezett: Dr. Peresa Magdolna

II. helyezett: Fischer Anna

5km nők (41-60):

I. helyezett: Czagányné Baczovszki Katalin

II. helyezett: Hutter-Ternai Mónika

III. helyezett: Ottófi Edit

5km nők (31-40):

I. helyezett: Vincze Zsófi

II. helyezett: Dr. Daróczi-Szabó Márta

III. helyezett: Bodnár Tünde

5km nők (14-30):

I. helyezett: Bogdándi Virág

II. helyezett: Wimmer-Turcsányi Krisztina

III. helyezett: Crab Maria Antoanett

részletek
Futás
Futás

10km nők (61+):

I. helyezett: Kolozsi Erzsébet

10km nők (41-60):

I. helyezett: Klászné Herbert Anita

II. helyezett: Csernus Brigitta

III. helyezett: Bakó Mónika

10km nők (31-40):

I. helyezett: Michtiov Emese

II. helyezett: Hadabás Katalin

III. helyezett: Veleczki Viktória

10km nők (14-30):

I. helyezett: Pittner Anna

II. helyezett: Dr Császár Ilona

III. helyezett: Szabó Szilvia

részletek
Futás
Futás

5km férfiak (61+):

I. helyezett: Cakó László

II. helyezett: Budai Gyula

II. helyezett: Gulyás József Attila

5km férfiak (41-60):

I. helyezett: Bokos Richárd

II. helyezett: Sipos Gábor

III. helyezett: Konya Lajos

5km férfiak (31-40):

I. helyezett: Onodi Zoltán

II. helyezett: Simon Sandor

III. helyezett: Szkridon Gellért

5km férfiak (14-30):

I. helyezett: Szinte Bálint

II. helyezett: Vincze Mátyás

III. helyezett: Csikesz Péter

részletek
Futás
Futás

10km férfiak (61+):

I. helyezett: Kerek István

II. helyezett: Gyalog András

III. helyezett: Kolozsi Zoltán

10km férfiak (41-60):

I. helyezett: Náray Balázs

II. helyezett: Selaf Levente

III. helyezett: Szabó Szabolcs

10km férfiak (31-40):

I. helyezett: Pelsõczy Attila

II. helyezett: Marosi András

III. helyezett: Rajnai Tamás

10km férfiak (14-30):

I. helyezett: Montiel Erik

II. helyezett: Katona György

III. helyezett: Maczkó Miklós

részletek
Futás
Streetball

I. helyezett

FANTA ELNÖKI FŐNÖKSÉG

II. helyezett

HETYKE TEENAGEREK

III. helyezett

STALLIONSZ

Streetball
Úszás
Duna átúszás 2018 tájékoztató jellegű időeredményei!
részletek
Úszás