Grundfoci

I. helyezett

Felvidéki Sasok

II. helyezett

Esélyetek SE

III. helyezett

Panama

IV. helyezett

Outlaw

V.-VIII. helyezett

Vazelin FC

Legjobb Embereink

Hanyatt SE

Torpedó

Grundfoci
Laser run

Női:

I. helyezett: Mészáros Eszter

II. helyezett: Zemán Zóra Zoé

III. helyezett: Basa Lili

Férfi:

I. helyezett: Basa Botond

II. helyezett: Simon Barnabás

III. helyezett: Pesti Márton

részletek
Laser Run
Futás

5,5km nők (61+):

I. helyezett: Szász Mária

II. helyezett: Smerné Balogh Eszter

III. helyezett: Szabó Franciska

5,5km nők (41-60):

I. helyezett: Jancskár Ildikó

II. helyezett: Katona Gáborné

III. helyezett: Schweigert Árpádné

5,5km nők (31-40):

I. helyezett: Fûrész Edit

II. helyezett: Ónadi Nikolett

III. helyezett: Bartucz Bori

5,5km nők (14-30):

I. helyezett: Bogdándi Virág

II. helyezett: Sági Lilla

III. helyezett: Valentovics Anna

5,5km nők (-13):

I. helyezett: Csuta Johanna

II. helyezett: Osváth Dóra

III. helyezett: Pólyik Bori

részletek
Futás
Futás

11km nők (61+):

I. helyezett: Szerletics Imréné

II. helyezett: Örvendiné Edit

III. helyezett: Kolozsi Erzsébet

11km nők (41-60):

I. helyezett: Michtiov Emese

II. helyezett: Bakó Mónika

III. helyezett: Kiss Mirella

11km nők (31-40):

I. helyezett: Kiss Melinda

II. helyezett: Filó Edit

III. helyezett: Asztalos Erika

11km nők (14-30):

I. helyezett: Császár Ilona

II. helyezett: Molnár Hajnalka

III. helyezett: Lovas Brigitta

11km nők (-13):

I. helyezett: Remecz Fanni

részletek
Futás
Futás

21km nők (41-60):

I. helyezett: Németh Dóra

II. helyezett: Hajnalné Filipich Adrienn

III. helyezett: Tamasi Dóra

21km nők (31-40):

I. helyezett: Vágó Boglárka

II. helyezett: Veleczki Viktória

III. helyezett: Pap Éva

21km nők (18-30):

I. helyezett: Csákvári Laura

II. helyezett: Zempléni Zsuzsanna

III. helyezett: Horváth Daniella Dominika

részletek
Futás
Futás

5,5km férfiak (61+):

I. helyezett: Cakó László

II. helyezett: Németh László

III. helyezett: Smer Géza

5,5km férfiak (41-60):

I. helyezett: Pásztor Attila

II. helyezett: Antók Balázs

III. helyezett: Simon Gusztáv

5,5km férfiak (31-40):

I. helyezett: Rajnai Tamas

II. helyezett: Komjáti Bálint

III. helyezett: Omodi Zoltán

5,5km férfiak (14-30):

I. helyezett: Szinte Bálint

II. helyezett: Simon Barnabás

III. helyezett: Herbánszki Péter

5,5km férfiak (-13):

I. helyezett: Simon Balázs

II. helyezett: Szinte Dávid

III. helyezett: Papp Péter

részletek
Futás
Futás

11km férfiak (61+):

I. helyezett: Fülöp József

II. helyezett: Borovics Károly

III. helyezett: Nyilas Gábor

11km férfiak (41-60):

I. helyezett: Mezõ Roland

II. helyezett: Mécs László

III. helyezett: Ott Gábor

11km férfiak (31-40):

I. helyezett: Csõkör Zoltán

II. helyezett: Lendvay Bertalan

III. helyezett: Kutnyánszky Áron

11km férfiak (14-30):

I. helyezett: Kuncz Gábor

II. helyezett: Szabó Bence

III. helyezett: Karámos András

11km férfiak (-13):

I. helyezett: Hunyadvári Elõd Kornél

részletek
Futás
Futás

21km férfiak (61+):

I. helyezett: Budai Gyula

II. helyezett: Pados Róbert Béla

III. helyezett: Kerek István

21km férfiak (41-60):

I. helyezett: Mátyus Csaba

II. helyezett: Rácz Tibor

III. helyezett: Medgyessy Gergely

21km férfiak (31-40):

I. helyezett: Szügyi Dezsõ

II. helyezett: Tóth Bálint

III. helyezett: Kósa Szilárd Géza

21km férfiak (18-30):

I. helyezett: Jávor Gellért

II. helyezett: Katona György

III. helyezett: Maczkó Miklós

részletek
Futás
Streetball

I. helyezett

Szedd ki

II. helyezett

DMTK

III. helyezett

MVP

IV. helyezett

Squad

V. helyezett

Boston Celtics

VI. helyezett

Ballers

VII. helyezett

Stallions

VIII. helyezett

SKBP

Streetball
Úszás

Női:

I. helyezett: Boros Petra

II. helyezett: Haulik Tünde Eugénia

III. helyezett: Kiss Olimpia

Férfi:

I. helyezett: Tóth Zalán Zénó

II. helyezett: Veres Gábor

III. helyezett: Martonosi Árpád

részletek
Úszás
Mászás

Női:

I. helyezett: Somorjai Zorka

II. helyezett: Klotz Zsófia

III. helyezett: Gyimesi Anna

Férfi:

I. helyezett: Bubb Ferenc

II. helyezett: Tarkovács Barnabás

III. helyezett: Kalocsai Bálint

részletek
BUG Bajnok
BUG Bajnok

Női győztes:

Veleczki Viktória

Férfi győztes:

Jávor Gellért

részletek
BUG bajnok